Dobrý den,
jsem ráda, že jste navštívil/a moje internetové stránky, které se věnují zeleným potravinám. Jmenuji se Alena Šimanová, bydlím v Horní Bříze a zabývám se distribucí zelených potravin - Mladého ječmene a Chlorelly Pyreneidosy a jsem partnerem společnosti prezentované na www.gw-int.net.

To jsem já  Alena Se zelenými potravinami Mladým ječmenem a Chlorellou Pyreneidosou jsem se seznámila náhodou na podzim roku 2005. Zaujaly mě natolik, že jsem se rozhodla pro jejich užívání. Postupně zelené potraviny začali užívat i můj manžel a dcera. Všichni jsme zjistili, že mají příznivé účinky na naše zdraví. Odstranily naše dosavadní zdravotní problémy (časté záněty horních cest dýchacích, záněty dutin, alergii na sluneční záření), upravily hladinu cholesterolu. Zelené potraviny se staly běžnou součástí našeho jídelníčku, cítíme se fyzicky i psychicky lépe a nejsme téměř nemocní.

Díky své práci jsem poznala mnoho zajímavých a skvělých lidí, získala nové přátele a zkušenosti a dozvěděla se mnoho důležitých informací.

Rozhodla jsem se proto tyto informace šířit nejen osobně, ale i prostřednictvím svých internetových stránek. Domnívám se, že nejdůležitější věcí pro každého člověka je zdraví nejen jeho, ale i celé jeho rodiny. Jsem přesvědčená, že zde najdete informace, které budou pro Vás přínosné, Vaše dotazy ráda zodpovím a budu moc ráda, když zelené potraviny pomohou i Vám.

V případě zájmu mě prosím kontaktujte, ozvu se Vám co nejdříve.

Alena Šimanová

Zpět
Přístupů: